Hierbij een voorlopig overzicht van de indeling scheidsrechters. Indien wedstrijden worden verplaatst, verschuiven de scheidsrechters in beginsel mee naar de nieuwe datum. In alle gevallen behoudt het bestuur zich het recht voor de indeling waar nodig gedurende het seizoen aan te passen. Indien je tot slot toch niet kunt op de genoemde datum dien je zelf voor een vervanger te zorgen.

LET OP! er kunnen wijzigingen in het schema zijn

Wedstr.nr Data Tijd Thuisploeg Bezoekers Scheidsrechter
9892 30-04 19:00 DS1 Hellevoet Athletics DS1
16324 03-05 19:00 DS2 Adegeest DS3
6014 04-05 15:00 H2 H3
6510 04-05 16:00 AH1 Blue Hitters AH1
14094 05-05 10:00 BR1 Rascals BR1
9850 05-05 11:30 AS1 Tex Town Tigers AS2
NB
wedstrijd 1 van dubbel
10385 05-05 13:30 TTT AS2 AS1
NB
wedstrijd 2 van dubbel
14810 05-05 14:00 H1 HitManics H1 Marcel Benningshof
10431 11-05 11:00 AS1 Twins AS1
10726 12-05 10:00 PS1 Saints PS1
6034 12-05 10:30 H3 Islanders H2
13085 12-05 13:00 PH1 Wassenaar PH2
10004 17-05 19:00 DS1 Schiedam DS2
6644 18-05 15:00 AH1 Urban 010 AH1
8936 18-05 18:30 HS1 Catch HS2 Gert Kooman
14118 19-05 10:00 BR1 Saints BR1
6046 19-05 10:00 H3 Blue Hitters H2
10731 19-05 10:00 PS1 Schiedam PS1
14811 19-05 14:00 H1 Holy Gophers Combinatie Mark Knape
16327 23-05 19:00 DS2 Storks DS3
13158 25-05 10:00 PH1 Islanders PH1
6054 25-05 15:00 H2 Islanders H2
14812 26-05 14:00 H1 Blue Birds H2 Henk Hulshoff
8727 31-05 19:00 HS1 Hellevoet Athletics HS1 Gert Kooman
10114 01-06 14:00 AS1 HCAW/Zuidvogels AS1
6070 02-06 10:30 H3 Zeeuwse Honk H1
16329 07-06 19:00 DS2 Ridderkerk Rowdies DS2
10175 14-06 19:00 DS1 Blue Birds DS2
6845 15-06 15:00 AH1 Blue Birds AH3
14142 16-06 10:00 BR1 Euro Stars BR1
6082 16-06 10:00 H3 H2
10754 16-06 15:00 PS1 Houten Dragons PS1
10232 18-06 19:30 DS1 Blue Birds DS3
6912 22-06 11:00 AH1 Blue Birds AH2
8766 22-06 18:00 HS1 Blue Birds HS3 Gert Kooman
13014 23-06 10:00 PH1 Portland Poema’s PH1
14814 23-06 14:30 H1 Orioles H2 Peter Verschure
13300 29-06 10:00 PH1 Hellevoet Athletics PH1
10294 29-06 14:00 AS1 Gryphons AS1
6102 29-06 15:00 H2 Zeeuwse Honk H1
14166 30-06 10:00 BR1 Rascals BR1
10768 30-06 10:00 PS1 Kinheim PS1
13295 30-06 13:00 PH1 Euro Stars PH2
16331 04-07 19:00 DS2 Islanders DS1
10347 05-07 19:00 DS1 Saints DS1
7046 06-07 11:00 AH1 Adegeest AH2
15715 06-07 15:00 AS1 Storks AS2
8808 06-07 18:30 HS1 Ridderkerk Rowdies HS1 Gert Kooman
6118 07-07 10:00 H3 Islanders H1
14815 07-07 14:00 H1 Neptunus H3 Arnold Knape
16333 22-08 19:00 DS2 Ridderkerk Rowdies DS3
10460 23-08 19:00 DS1 Euro Stars DS4
6126 24-08 15:00 H2 Islanders H1
16326 29-08 19:00 DS2 Blue Hitters DS1
8863 30-08 19:00 HS1 Gophers HS1 Gert Kooman
10557 31-08 11:00 AS1 Houten Dragons AS1
6134 31-08 15:00 H2 H3
7180 31-08 16:00 AH1 Catch AH1
14816 01-09 14:00 H1 Birds H1 Ron Hazelebach
10574 06-09 18:30 DS1 Euro Stars DS5
6086 07-09 15:00 H2 Blue Hitters H2
6154 08-09 10:30 H3 Islanders H2
10631 20-09 18:30 DS1 Alphians DS1
10680 21-09 11:00 AS1 Quick Amersfoort AS1
7316 21-09 15:00 AH1 Holy Gophers Combinatie AH1
8900 21-09 18:00 HS1 The Hawks HS1 Gert Kooman
6166 22-09 10:30 H3 Blue Hitters H2
16336 22-09 11:00 DS2 Neptunus DS3
6174 28-09 15:00 H2 Islanders H2
7381 28-09 16:00 AH1 Orioles AH1
14817 29-09 14:00 H1 Storks H3 Jordy Jankewitz
6190 06-10 10:30 H3 Zeeuwse Honk H1
8943 12-10 17:00 HS1 Storks HS3 Gert Kooman